محل تبلیغات شما
چک‌: مقابل لیورپول در تمام صحنه‌ها حضور داشتم/ به توان لیورپول باور دارم

دروازه‌بان تازه‌وارد آرسنال گفت:مقابل لیورپول حضوری کاملا به جا روی صحنه‌ها داشتم.

خبرگزاری فارس: چک‌: مقابل لیورپول در تمام صحنه‌ها حضور داشتم/ به توان لیورپول باور دارم

به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته در تساوی بدون گل آرسنال و لیورپول بی‌شک برترین چهره میدان پیتر چک» بود. دروازه‌بان 33 ساله چک‌ها که چندی قبل چلسی را ترک کرد و به جمع توپچی‌های لندن پیوست.

این گلر با تجربه در بازی با وستهام، مرتکب اشتباه شد و مورد انتقاد قرارگرفت. اما شب گذشته 2 مهار توپ باورنکردنی داشت که مورد تمجید رسانه‌ها قرارگرفت.

چک اظهارداشت:‌ بازی نخست دقیقا در نقطه مقابل بازی امروز بود. وقتی بازیکن به تیمی جدید می‌رود، می‌خواهد شروع خوبی داشته باشد. متاسفانه در مورد چنین اتفاقی نیفتاد.

وی افزود: بعد از بازی با وستهام، همچنان کارکردم. امروز در صحنه‌ها، حضوری کاملا به موقع و به جا داشتم. تماشاگران حاضر در ورزشگاه امارات، به نظرم بهترین شاهد برای قضاوت در مورد هر دو طرف بودند. با این حال هیچ گلی رد و بدل نشد. باورش سخت است چون بعد از چنین بازی که این همه موقعیت گل داشت، تساوی بدون گل واقعا در تصور نمی‌گنجد.

با انجام این بازی توپچی‌های لندن بعد از 3 بازی در مجموع 4 امتیاز در کارنامه خود ثبت کرده‌اند که از نظر گلر جدید تیم شهر لندن جای نگرانی ندارد.

او عنوان کرد: به بازیکنان‌مان باور دارم. به حدی زیاد کیفیت کار داریم. از پتانسیل کافی برخوردار هستیم که به اهدافی که داریم، برسیم. هنوز 35 دیگر تا پایان فصل باقیمانده و امتیازات بیشماری هست که باید کسب کنیم.

آگهی رایگان سایت مهناد

گلچین مداحی‌های محرم با نوای مهدی رسولی

ایران با برتری مقابل تایلند راهی فینال شد

بازی ,لیورپول ,داشتم ,مورد ,مقابل ,گل ,بعد از ,داشتم به ,مقابل لیورپول ,تساوی بدون ,بدون گل

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

rasmosapho دانش گستران volcuneten Warren's site مجتمع پلی اتیلن مازندران ، مخزن آب صادراتی مطالب اینترنتی windklapfolklib قرآن جیبی lyihugsayfi granelcilu